Jak zagadać do dziewczyny i swobodnie przejść od zwykłej rozmowy do emocjonującego flirtu?

Co Uzyskasz Dzięki Temu Szkoleniu:

To szkolenie to same konkretne przykłady
i ćwiczenia flirtu
, po których zastosowaniu możesz swobodnie zaczynać rozmowy
z dziewczynami i przechodzić od razu do emocjonujących i zaczepnych tematów.5 Największych Korzyści

 • teksty na podryw

  Poznasz 24 przykładowe teksty do flirtowania z dziewczyną. "Jeśli potrafisz rozbawić kobietę, możesz z nią zrobić wszysto." Marilyn Monroe

 • o czym rozmawiać z dziewczyną
 • jak rozpocząć rozmowę

  Jak zagadać do dziewczyny wszędzie – uniwersalne rozpoczęcie rozmowy, gdy nie znajdziesz wspólnego kontekstu. Dzięki temu już nigdy nie stracisz okazji do poznania dziewczyny, która Ci się podoba.

 • jak zdobyć numer telefonu
 • Co zrobić, jeśli dziewczyna NIE PODA Ci numeru telefonu, gdy o niego zapytasz. Jak zachować twarz
  i jak się zachowywać, jeśli ją widujesz ponownie.

 • Zrozumiesz, czym jest "To COŚ", czyli jak powstaje CHEMIA i zdziwisz się, jakie to łatwe. Na zawsze przestaniesz torturować się przyjaźnią z kobietami i będziesz albo potencjalnym chłopakiem albo od razu zauważysz jej brak zainteresowania, oszczędzając MASĘ CZASU i nerwów.

 • Otrzymasz listę najlepszych miejsc do poznawania wolnych kobiet, które są otwarte na nowe znajmości oraz 21 oznak zainteresowania dziewczyny przed
  i w trakcie rozmowy,
  dzięki czemu zminimalizujesz odrzucenie praktycznie do ZERA.

jak poderwać dziewczynę w 12 randek

Te nagrania pomogły już ponad 7000 mężczyzn. Nauczysz się z nich jak poderwać dziewczynę swoich marzeń oraz jak zagadać do dziewczyny, nawet jeśli nie wiesz, o czym z nią rozmawiać lub ona jest zawsze z koleżanką.

Informacje o Autorze

Paweł Grzywocz

Autor

Nazywam się Paweł Grzywocz. Moją misją jest ochrona mężczyzn przed brakiem jakichkolwiek randek
z powodu naiwnego zaczepiania kobiet na ulicy. Pewnego dnia miałem dosyć zbierania nr tel. w 3 minuty od obcych dziewczyny na ulicy, ponieważ fakty są takie, że niewiele takich kobiet przyjdzie później na SPOTKANIE. To nie jest normalne miejsce do poznawania kobiet i nigdy nie będzie.

Gdy kobieta jest zainteresowana, to pomaga mężczyźnie w rozwoju znajomości. Gdy nie jest zainteresowana, to podaje wymówki (zwane przez turbo uwodzicieli "shit-testami") lub spotyka się z facetem
z braku ciekawszych zajęć i nigdy nie będzie go pragnąć.

Jako jedyny głoszę niewygodną prawdę o tym, że to ostatecznie kobiety wybierają i decydują, czy przyjdą na spotkanie z nami już podczas pierwszych kilku minut rozmowy. Poza tym około 2 na 5 kobiet to "profesjonalne randkowiczki", które chodzą na randki dla sportu i dają numer każdemu facetowi, aby dowartościować się jego uwagą. Spotkania z nimi to strata czasu, jeśli szukasz wartościowej dziewczyny do związku.

Na tej stronie możesz zasubskrybować mój bezpłatny newsletter, w którym krok po kroku nauczysz się, jak zagadywać do dziewczyn w normalnych miejscach oraz jak zdobyć dziewczynę swoich marzeń.

Otrzymasz również słynne 12 kroków do związku, które ujawniają prawdziwe zainteresowanie kobiety lub jego brak.

Biorę Bezpłatny Poradnik

Opinie Uczestników Szkolenia

 • Oglądałem wszystkie filmiki i śmieje się jak małe dziecko, świetnie przeprowadzone rozmowy, zawsze miałem problem z takim właśnie zabawnym i droczącym się gadaniem z kobietami, a Ty pokazujesz jakie to jest proste.

  Zbyszek, 25 lat

 • Dopiero te videa uświadomiły mi do końca żeby nie myśleć o perfekcyjnej rozmowie, że można popełniać błędy, a ja zawsze chciałem wszystko perfekt i nie wychodziło. Potężny kop motywacyjny. :)

  Dawid, 26 lat

 • Świetna robota. Na filmie każda sytuacja rozłożona wręcz na części pierwsze. Chyba prościej się już nie da! :)

  Maciek, 20 lat

 • Po kłamstwach z ameryki jakie serwowali mi "turbo-uwodziciele" byłem jeszcze bardziej zagubiony i zamotany w tym wszystkim. Pewnego dnia po zapoznaniu się z Tobą, myślałem, że Jesteś kolejnym kłamcą. Po obejrzeniu kilku Twoich filmików stwierdziłem "nie On jest inny, dzięki Niemu może moje życie się zmieni". Tak więc zapisałem się i to była jedna z moich najlepszych decyzji, jakie podjąłem.

  Mateusz, 23 lata

 • opinia Mateusza
 • Czy jest efekt? Jasne, w ciągu niecałych 2 tygodni od obejrzenia seminarium dostałem nr telefonu od całkiem interesującej dziewczyny. Pierwszy nr od dwóch lat!!! Oczywiście wiem, że sam nr to jeszcze bardzo niewiele i cała rozgrywka dopiero się zacznie na ewentualnym pierwszym spotkaniu.:) Jednak w przeciwieństwie do moich poprzednich związków teraz zdaję sobie sprawę z tego, co i jak powinienem robić, jak oceniać zainteresowanie dziewczyny, w jaki sposób utrzymywać emocje w rozmowie, jak się droczyć i pokazywać wysoki status, nie popadając przy tym w arogancję.

  Piotr, 31 lat

 • opinie uczestników
 • Bardzo fajnie że pojawił się ktoś taki jak Paweł Grzywocz. Nic nie obiecuje... niczym nie mami... Paweł wiesz co najbardziej cenie w Twoich poradach ? To że działają na naturalności – tak na prawdę niczego więcej nie potrzebujemy od zainteresowania kobiety I gdy one chcą danego faceta to nie tylko nigdy nie pomyślą o stawianiu JAKICHKOLWIEK przeszkód ale przede wszystkim POMOGĄ danemu facetowi. To prosta zasada: Jeśli dziewczyna chce danego faceta to będzie robić WSZYSTKO aby on był i będzie działać tak aby nawet ślepy facet zauważył że się jej podoba! Szkoda że aby dojść do takiego prostego wniosku – trzeba trafić dopiero na Twoje nauki :)

  Marcin, 28 lat

PayU

"Jak Prowadzić Relację
z Kobietą Do Związku"

Kurs Jak Poderwać Dziewczynę
 • Odkryjesz, czym jest "To COŚ" i zdziwisz się, jakie to proste.

 • W końcu przestaniesz się torturować przyjaźnią
  z kobietami...

 • Poznasz zachowania, które pozwolą Ci rozpocząć związek z wymarzoną dziewczyną. Instrukcje krok
  po kroku.

 • Odkryjesz, jak rozmawiać z dziewczyną, aby wywołać
  w niej SILNE zainteresowanie Tobą.

O Autorze

Paweł

Nazywam się Paweł Grzywocz i nie jestem, nie byłem i nigdy nie będę jakimś uwodzicielem, który biega za kobietami, aby dowartościować swoje zranione ego.

Przez lata byłem mamiony obietnicami o tym, że można zdobywać niezainteresowane dziewczyny, co okazało się kompletną bzdurą, ponieważ raz zabity szacunek w oczach kobiety już nigdy nie będzie taki, jak kiedyś.

Nigdy nie interesowało mnie całowanie obcych kobiet w klubie ani bieganie za kobietami po ulicy. Chciałem powoli poznawać dziewczynę, chodzić na randki, być z nią w związku, a następnie ożenić się
i założyć rodzinę. Niestety nikt nie pokazywał, jak poznawać dziewczyny w normalny sposób ani jak utrzymywać zainteresowanie kobiety w stałym związku.

Gdy w końcu odkryłem, jaka jest prawda, znalazłem kobietę moich marzeń i jestem z nią w związku do teraz. Postanowiłem ujawnić na moim blogu, jak znaleźć wartościową dziewczynę w normalny sposób oraz jak odczytać jej prawdziwe zainteresowanie lub jego brak, ponieważ nie da się wzbudzać zainteresowania u dziewczyny, która kompletnie nie jest zainteresowana lub kompletnie straciła początkowe zainteresowanie.

Zobacz Video Trening o tym, jak zagadywać do grup dziewczyn oraz zapisz się na bezpłatny biuletyn z wartościowymi poradami, aby zaoszczędzić sobie lata frustracji i rozczarowań. Przeczytaj również opinie uczestników.

 • Możesz także śledzić moją działalność w mediach społecznościowych:

 • GooglePlus
 • YouTube Channel
 • Twitter
 • Facebook Fan Page

Chcesz się skontaktować?

Kontakt

Wyślij E-mail

Kliknij Tutaj

 

Nie chce Ci się pisać maila?

Wypełnij Ten Formularz

Potrzebujesz pomocy?

Telefon

Zadzwoń na mój stacjonarny numer skype:

Polska: 32 728 12 21
Zagranica: 0048 32 728 12 21